ניקיון שטיחים

השטיחים יכולים להיות ממוקמים בכל אחד מחללי הבית או המשרד, ולכל מיקום יש את פוטנציאל צבירת הלכלוך שלו. בכל אחד מאלה ברמה כזו או אחרת האבק צפוי להצטבר, וכן כתמים מסוגים שונים עלולים למצוא לשם את דרכם. אבק בכמויות גדולות יכול לגרור לתגובות אלרגניות אצל אנשים שונים ברמות שונות, ולהשפיע על איכות הנשימה שלהם. דבר זה נכון שבעתיים כאשר מדובר באבק המצוי בסביבה בה אנו מבלים שעות רבות, כמו הבית או המשרד.

בנוסף, כתמים שנשארים אחרי שניסינו לנקות אותם ללא הצלחהגם אם לא מלווים בריח חזקמשמשים בקלות כמצע למושבות חיידקים שעלולים להזיק לנו. שימו לב, שילדים קטנים נוטים לבלות זמן רב יותר ובסמיכות רבה יותר לשטיח עצמו, ואף עלולים להרגיש אותו בפיהםמה שמגדיל את הסיכונים הבריאותיים של מושבות החיידקים האלה.

"הדרך הלבנה" מעניקה שירותי ניקוי וקרצוף שטיחים הם שירותים שמומלץ מאוד לקחת אחת לתקופה, על מנת להבטיח סביבת מגורים, עבודה או פנאי בטוחים ונעימים. אנו יודעים להסיר כל סוג של כתם, להיפטר מריחות לא נעימים לאורך זמן, ולהבטיח חיטוי והרחקה של בקטריות לתקופה ממושכת. כל אלה מובטחים על ידי שימוש בטכנולוגיה חדישה לניקוי, בשילוב עם חומרי ניקוי עם הסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר.

דילוג לתוכן